Göktürk Sitesi - Gün-er İnşaat

Göktürk Sitesi - Gün-er İnşaat

Uzman Raporu

Bu projeye ait uzman raporunu görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız. Bir üyelik hesabınız var ise aşağıdaki "Üye Girişi Yap" butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Üyelik hesabınız yoksa "Üye Ol" butonuna tıklayarak üye olunuz.

Uzman raporları, inşaat mühendisi, gayrimenkul danışmanı ve finans uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından proje ve firmayla ilgili yüzlerce prametre dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Uzman raporları sadece devam eden projelerle ilgili hazırlanmakta olup, projelerin tüketicilere zamanında ve eksiksiz teslim edilip edilememe olasılıklarını ölçümlemeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda değerlendirilen yüzlerce kriter neticesinde proje notu hesaplanmaktadır.

Uzman raporlarının hazırlanabilmes için projelerin yapı ruhsatı, tapusu ve firmanın mali verileri gibi bir takım evraklara da ihtiyaç duyulduğundan firmalarla itibata geçilmekte ve firmalardan alınan belge ve bilgiler ışığında rapor oluşturulmaktadır. Bundan dolayı uzman raporları firmaların onayı ve rızası olmadan hazırlanmamaktadır.